Żyrafki dbają o wzrok

W dniu 13 października obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ WZROKU. Z tej okazji dzieci z grupy Żyrafki  zostały zaproszone do  Centrum Optycznego pana Andrzeja Badowskiego, gdzie brały udział w rozpoczynającej się kampanii pod nazwą „Dbamy O Wzrok”. W Centrum na dzieci czekał szereg atrakcji : mogły one samodzielnie zaprojektować dla siebie oprawy okularowe, malowały sobie twarze, kolorowały ciekawe obrazki. Wszystkie dzieci za zgodą rodziców  przebadały sobie wzrok. Badanie przeprowadzili  specjaliści  ortoptyści i optometryści czyli panie Dorota Zagadzka, i Beata Leleńska oraz pan Andrzej Badowski. Wyniki badań zostały przekazane rodzicom. Na zakończenie pobytu dzieci otrzymały kolorowe balony, dyplomy  „Dzielnego pacjenta”, smycze z długopisami.

Dzieci z grupy Żyrafki wraz z wychowawcą Urszulą Wiśnicką składają gorące podziękowania panu Andrzejowi Badowskiemu i jego miłym współpracownikom za okazane serce i życzliwość oraz bardzo gorące przyjęcie.

Przejdź do treści