„ŻÓŁWIKI” SŁUCHAJĄ BAJKI….

Grupa „Żółwiki” włączyła się w akcję Narodowego Rozwoju Czytelnictwa. Z tej okazji odwiedził nas  Franek, brat naszej koleżanki Marty. Franio  aktywnie włączył się do naszej akcji głośnego czytania przedszkolakom. Przeczytał nam bajkę Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech  prawych i sześciu lewych), sprawiając tym dzieciom wiele radości. Dzieci z  wielkim zainteresowaniem słuchały bajki. Na zakończenie Żółwiki zaprosiły naszego gościa do ulubionej zabawy “Jeżyk”.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.

Zdjęcie przedstawia siedzące dzieci z grupy Żółwiki, pozujące do wspólnego zdjęcia z chłopcem , który czytał bajkę.

IMG

Dzieci bawią się na dywanie w zabawę ” Jeżyk”.

IMG

Chłopiec siedzi na krzesełku i czyta dzieciom bajkę ” „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych),”

 

 

Przejdź do treści