Zajęcia rytmiczno – gimnastyczne w grupie Reniferki

Dzieci ćwiczą w kole z laseczkami gimnastycznymi.

Dzieci bardzo lubią zajęcia przy muzyce. Dzisiaj miały okazję do zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kolorowych laseczek gimnastycznych. Reniferki brały udział w zabawach w naśladowanie, mogły wykazać się pomysłowością poruszając laseczką do rytmu muzyki. Były też ćwiczenia rozciągające i wzmacniające kręgosłup. Zapraszamy do galerii.

Dzieci ćwiczą w kole z laseczkami gimnastycznymi.

Ćwiczenia stóp z laseczkami gimnastycznymi.

Ćwiczenia stóp z laseczkami gimnastycznymi

Zabawa przy muzyce - rytmiczne podskoki dzieci

Zabawa przy muzyce – rytmiczne podskoki dzieci

Zabawa przy muzyce z laseczkami - naśladowanie. W środku koła dziecko pokazuje rytmiczne ruchy laseczką według własnego pomysłu, reszta grupy naśladuje.

Zabawa przy muzyce z laseczkami – naśladowanie. W środku koła dziecko pokazuje rytmiczne ruchy laseczką według własnego pomysłu, reszta grupy naśladuje.