Zabawy ruchowe Żółwików

IMG

Żółwiki skupiły się dziś na zabawach ruchowych🤸🤸‍♀️🤸‍♂️ oraz ćwiczeniach gimnastycznych🤸‍♂️🤸‍♀️🤸. Tego rodzaju ćwiczenia oprócz rozwoju układu kostnego,🦴🦴🦴 mięśniowego💪💪💪, układu krążenia❤️❤️❤️oraz oddechowego🫁🫁🫁,dają dzieciom możliwość świetnej zabawy🎊🎊🎊 a co najważniejsze uczą zasad zdrowego stylu życia. Podczas nich dzieci ćwiczą różne partie mięśni, a także rozwijają swoją koordynację ruchową oraz wzrokowo-ruchową. Brawo Żółwiki 🐢🐢🐢

IMG

Zdjęcie przedstawia chłopca,który pokonuję ścieżkę złożoną z wysp sensorycznych.

Zdjęcie przedstawia chłopca, który przechodzi przez "tunel".

Zdjęcie przedstawia chłopca, który przechodzi przez “tunel”.

Na zdjęciu chłopiec, który przeskakuje drogę złożonych z kolorowych patyków.

Na zdjęciu chłopiec, który przeskakuje drogę złożonych z kolorowych patyków.

Przejdź do treści