Zabawy “Niedźwiadków”

Siedzące na dywanie dzieci chętnie pokazują wybrane elementy na tablicy demonstracyjnej.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” coraz swobodniej i bezpieczniej czują się w nowym środowisku. Uczą się współpracy oraz dzielenia zabawkami. Coraz chętniej tańczą w kółeczku i bawią się na dywanie wraz ze swoimi Paniami.

Dzieci siedzą w kółeczku na dywanie i z zainteresowaniem słuchają swojej Pani, która opowiada o bezpiecznym przejściu przez ulicę.

Zdjęcie przedstawia zabawy ruchowe przy muzyce. Dzieci powtarzają ruchy, naśladując swoją Panią.

Uśmiechnięte przedszkolaki tańczą w kółeczku ze swoją nauczycielką.

Przedszkolaki tworzą "pociąg" i maszerują za swoja Panią w rytm muzyki.

Przedszkolaki tworzą “pociąg” i maszerują za swoja Panią w rytm muzyki.