Zabawy kreatywne Reniferków – wiosenna łąka

Zdjęcie przedstawia troje dzieci siedzących na trawie, które prezentują swoje prace - wiosenna łąka.

W tym tygodniu zajmowaliśmy się tematyką łąki. Pogoda zachęcała nas do zabaw na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie. Dzieci miały okazję do zabaw tanecznych zamieniając się w kolorowe motyle. Jako skrzydła posłużyły nam różnobarwne wstążki i chustki. Reniferki wykonały też prace plastyczne nt. łąka i motyl z wykorzystaniem farb według własnego pomysłu. Motyle są teraz piękną ozdobą na naszych oknach.

Zdjęcie przedstawia troje dzieci siedzących na trawie, które prezentują swoje prace – wiosenna łąka. W tle widać pozostałe dzieci z grupy.

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci siedzących na trawie, które prezentują swoje prace - wiosenna łąka.

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci siedzących na trawie, które prezentują swoje prace – wiosenna łąka.

Zdjęcie przedstawia troje dzieci w ogrodzie przedszkolnym, które prezentują wykonane farbami i wycięte kolorowe motyle.

Zdjęcie przedstawia tańczące dzieci w ogrodzie przedszkolnym taniec motyli z wykorzystaniem kolorowych wstążek i chustek.