“Z kotem Amadeuszem…” – podsumowanie projektu

Postać kota Amadeusza

Do końca maja w grupie Panterki realizowany był projekt edukacyjny “Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”. Dzieci z wielką chęcią słuchały wierszyków Amadeusza, który miał wiele trosk i problemów. Dzięki temu dzieci uczyły się przezwyciężać swoje lęki czy trudności. Poniżej przedstawiamy link do wszystkich działań zrealizowanych w trakcie całego roku. Zachęcamy do przygody z kotkiem innych przedszkolaków w kolejnym roku szkolnym.

https://www.canva.com/design/DAFkbop0_og/ZTrP_BoMS4ESngX-u7Q0CQ/view?utm_content=DAFkbop0_og&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink&fbclid=IwAR0BriEWXKSfD1-e6EKRPJNZMr_e7sdtzQp5OySvw3kcunX9GPVIU8MclM8#20

Plakat projektu

Plakat projektu

Postać kota Amadeusza

Postać kota Amadeusza

Przejdź do treści