Wycieczka Krasnali 1

Chociaż ranek powitał nas deszczem, to mimo to Krasnale 1 z radością wyruszyły na wycieczkę do Brodnicy. Odprowadzane przez rodziców z zapałem wsiadły do autokaru ciesząc się na wspólną podróżą. Dzieci przyjechały do Rodzinnego Centrum Rekreacji „Mini Disco”. Na wstępie animatorzy pomalowali im twarze, a później zabawom i harcom nie było końca. Dzieci bawiły się w „małpim gaju”, basenie z kulkami, strzelały z armatek, jeździły na najróżniejszych pojazdach i karuzelach, grały w różne gry. Przy muzyce animatorzy prowadzili szereg zabaw z chustą animacyjną. Dzieci bez ograniczeń objadały się słodkościami i wypiły litry soków. Serwowane frytki były wyjątkowo smaczne .Czas szybko minął na wspaniałej zabawie. Podróż powrotna, co widać na zdjęciach przebiegła spokojniej. Dziękujemy p. Grażynce i p. Ani Maćkowiak za pomoc okazaną dzieciom podczas wycieczki.

Przejdź do treści