Wycieczka gr. Żółwiki do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku

2 grudnia dzieci z grupy Żółwiki wyruszyły w podróż do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku. Wycieczka była świetną okazją do tego, aby poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zaraz po przyjeździe przywitał nas Elf ubrany w przepiękny zielono – czerwony elfowy strój. Zaprowadził nas do budynku w którym mieściła się Wielka Fabryka Elfów. Razem z nim odwiedzaliśmy kolejne sale Fabryki, wykonywaliśmy różne zadania. Na koniec czekała nas niespodzianka. Elf zaprowadziły nas do samego Świętego Mikołaja. W pięknym pokoju, przy kominku obok choinki siedział sam Święty Mikołaj, który wręczył każdemu dziecku drobny upominek. Każdy z nas mógł z nim osobiście porozmawiać i powiedzieć o wymarzonym prezencie. To był wspaniały dzień !!!!!

Zobaczcie sami-zapraszamy do galerii..

Przejdź do treści