Wycieczka Delfinków

Dzisiaj Delfinki  wraz z rodzicami  i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Torunia. Pierwszym punktem atrakcji była wizyta w „Teatrze Baj Pomorskim”, którego zewnętrzna forma przypomina „szafę” tam uczestniczyliśmy w spektaklu pt. „Jaś i Małgosia” była to ważna i niezwykle ekspresyjna lekcja o tym, czym jest dobro i jak próbuje je pokonać zło.  Świeże spojrzenie na Babę Jagę i domek z piernika wprowadziło w toruńskim spektaklu dawkę dobrego humoru.  Spektakl zrealizowany był z musicalowym zacięciem, niezwykle żywy, dynamiczny i pełen niespodzianek. Kolejnym punktem naszej wycieczki było Centrum Rozrywki Rodzinnej „Kinder Park” – tu czekały na dzieci niezliczone labirynty, tunele, małpi gaj, strefa trampolin oraz strefa wspinaczkowa, na której Delfinki próbowały swoich sił.  To był dzień pełen wrażeń.