Wycieczka Delfinków z rodzicami do Olsztyna

26 maja Delfinki ze swoimi rodzicami wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Pierwszym punktem atrakcji był spektakl w Teatrze Lalek pt. “Ciałość” opowiadający o emocjach człowieka. Następnie udaliśmy się do sali zabaw – Warmiolandii. Pobyt w niej dał dzieciom bardzo dużo frajdy. Na buziach gościły uśmiech i radość. Korzystały one z trampolin, kładek, ścieżek, kryjówek oraz gier. Szaleństwom nie było końca. Miłym akcentem tego dnia były życzenia dla rodziców od ich pociech i upominki. To był z pewnością dzień, który przedszkolaki zapamiętają na długo.

Chłopiec z mamą pozują do zdjęcia w autokarze podczas wycieczki do Olsztyna.

Dziewczynka i jej brat wraz z mamą pozują do zdjęcia w autokarze jadąc do Olsztyna.

Troje dzieci pozujących do zdjęcia bawią się piaskiem kinetycznym.

Dziewczynka zjeżdża na zjeżdżalni.

Chłopiec bawi się w basenie z kulkami.

Przejdź do treści