Wrześniowy czas w Panterkach

Dwóch chłopców siedzi na podłodze, w rękach trzymają marakasy.

Pierwsze wspólne dni w grupie Panterki płyną aktywnie i wesoło. Dzieci brały udział w wielu zabawach integrujących grupę, ułatwiających poznanie się. W czasie różnych zabaw przedszkolaki doskonaliły przeliczanie, usprawniały zmysł dotyku rozpoznając zabawki w magicznym pudełku, usprawniały utrzymanie równowagi podążając trasą stóp oraz wykorzystywały marakasy to zabaw muzycznych. Ponadto przedszkolaki korzystając ze słonecznej wrześniowej pogody chodziły na spacery, bawiły się na placu zabaw.

Kilkoro dzieci idą po papierowych stopach przyklejonych do podłogi, dzieci kroczą jeden za drugim.

Kilkoro dzieci idą po papierowych stopach przyklejonych do podłogi, dzieci kroczą jeden za drugim.

Grupa dzieci stoi na chodniku ustawieni w parach. Uśmiechnięci pozują do zdjęcia.

Grupa dzieci stoi na chodniku ustawieni w parach. Uśmiechnięci pozują do zdjęcia.

Dwóch chłopców siedzi na podłodze, w rękach trzymają marakasy.

Dwóch chłopców siedzi na podłodze, w rękach trzymają marakasy.

Chłopiec stoi przy tablicy multimedialnej. Wskazuje palcem obrazek.

Chłopiec stoi przy tablicy multimedialnej. Wskazuje palcem obrazek.

Przejdź do treści