Wizyta Panterek w Bibliotece Miejskiej w Lubawie

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia z bibliotekarką.

13 maja przedszkolaki wybrały się biblioteki. Czekała tam na dzieci przesympatyczna p. Izabela, która wprowadziła ich w świat książek. Spotkaniu przyświecało hasło “Książka moim przyjacielem”. Dzieciaki utrwaliły informacje na temat zasad postępowania z książką, wyjaśniały pojęcia m.in. biblioteka, księgarnia. Bibliotekarka zaprezentowała dzieciom ogromną gamę przeróżnych książek dla dzieci, np. ruchomych, przestrzennych, zapachowych, z okularami 3D. Na zakończenie p. Izabela zachęcała dzieci do założenia karty bibliotecznej i wypożyczania książek, które są drogą do poznawania świata. Dziękujemy bardzo za miłe i inspirujące spotkanie.

Dzieci z panią bibliotekarką siedzą na dywanie w kole.

Dzieci z panią bibliotekarką siedzą na dywanie w kole.

 

Troje dzieci ogląda książkę mając założone okulary 3D.

Troje dzieci ogląda książkę mając założone okulary 3D.

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia z bibliotekarką.

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia z bibliotekarką.

Przejdź do treści