Warsztaty stolarskie grupy Tygryski

Zdjęcie przedstawia chłopca, który prezentuje wykonaną przez siebie szkatułkę.

Przedszkolaki z grupy Tygryski wybrały się do Zagrody edukacyjnej “Pszczółka w mieście”, aby uczestniczyć w warsztatach stolarskich. Podczas zajęć dzieci wykonały od podstaw piękne drewniane szkatułki. Dziękujemy paniom za miłe spotkanie.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę,która papierem ściernym samodzielnie wyrównuje kawałki deski.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę,która samodzielnie wbija gwoździe, łącząc w ten sposób ściany szkatułki.

Zdjęcie przedstawia chłopca, który maluje na niebiesko swoją drewnianą szkatułkę.

Zdjęcie przedstawia chłopca, który prezentuje wykonaną przez siebie szkatułkę.