“Warsztaty pierniczkowe” – Panterki

Dzieci pozują do wspólnego zdjęcia z Mikołajem.

14 grudnia dzieci z grupy Panterki wybrały się do Zagrody Edukacyjnej „Pszczółka w mieście”. Tam miłe Panie: Karolina i Wioleta omówiły proces robienia pierników oraz składniki potrzebne do ich upieczenia. Każdy przedszkolak mógł z kulki piernikowego ciasta wykrawać ciastka w różnych kształtach: serduszek, bałwanków, dinozaurów, gwiazdek i wiele innych. Podczas ozdabiania ciastek kolorowymi lukrami dzieci mogły smakować swoich pyszności popijając ciepłą herbatką. Miłą niespodzianką dla dzieciaków była wizyta Mikołaja, który wręczył dzieciom małe upominki. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Dzieci siedzą przy stole, na którym leżą deski i wałki.

Dzieci siedzą przy stole, na którym leżą deski i wałki.

Dzieci przy stole ozdabiają lukrem pierniki.

Dzieci przy stole ozdabiają lukrem pierniki.

Dzieci pozują do wspólnego zdjęcia z Mikołajem.

Dzieci pozują do wspólnego zdjęcia z Mikołajem.

Przejdź do treści