WALENTYNKI W ŻÓŁWIKACH

W dniu 14 lutego 2020 roku w grupie Żółwiki odbyły się WALENTYNKI – podczas zajęć dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu;poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas wspólnych zabaw….

To był naprawdę „dzień przyjaźni” a dzieci wychodząc z przedszkola zabierały wykonane własnoręcznie walentynki dla najbardziej ukochanych osób w rodzinie. Zobaczcie sami- zapraszamy do galerii !

Kolor czerwony
Dziś z nami gości
Walentynkowy
Kolor miłości
Czerwone róże
Czerwone stroje
Czerwone serca
Moje i Twoje
W kolorze maków
Balony czerwone
Laurki w tym samym
Kolorze zrobione
Ten kolor dzisiaj
Jest dokoła
Bo miłość każdego
Do siebie dziś woła

Autor: Agata Dziechciarczyk


 

Przejdź do treści