”Walentynki” w Reniferkach 馃挃

img

W Dniu 艢wi臋tego Walentego ,
ka偶dy uczuciem obdarowuje ka偶dego.
Ja tobie 艣l臋 – 1000 buziak贸w,
100 weso艂ych pluszak贸w,
10 gwiazdek z nieba i wszystkiego,
czego Ci tylko potrzeba.

Dzieci dowiedzia艂y si臋 kim by艂聽 艣w. Walenty, pozna艂y tradycj臋 obchodzenia tego 艣wi臋ta w Polsce i innych krajach. Starszaki uczestniczy艂y w r贸偶nych zabawach przygotowanych przez panie m.in. zabawa ruchowa w parach, szukanie serc do pary, kodowanie serca itp. Na zako艅czenie otworzyli艣my nasz膮 skrzynk臋 walentynkow膮 i wr臋czali艣my zrobione wcze艣niej聽 walentynki.

img

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci siedz膮cych na dywanie i uk艂adaj膮cych napis z rozsypanki.

img

Zdj臋cie przedstawia dzieci siedz膮ce przy stoliku wykonuj膮ce prac臋 “kodowanie serca”.

img

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci bior膮cych udzia艂 w zabawie ruchowej.

Przejd藕 do tre艣ci