WALENTYNKI W GRUPIE ŻÓŁWIKI

14 lutego 2024 roku był dla pięciolatków z grupy „Żółwiki” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach dydaktycznych, ruchowych. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka i balonika. Dzień Walentynkowy w grupie „Żółwiki” był dniem miłych wrażeń, zobaczcie sami ! Zapraszamy do galerii.

Na zdjęciu dzieci z grupy Żółwiki pozujące do wspólnego zdjęcia z okazji walentynek. w tle dekoracja.

n

Zdjęcie przedstawia dzieci ubrane na czerwono i tańczące do piosenki muzyczno-ruchowej.

DSC

Na zdjęciu dzieci bawiące się balonikami w kolorze czerwonym.

DSC

Na zdjęciu dwóch chłopców siedzących przy stoliku wykonujących zadanie walentynkowe .

DSC

Dzieci składające serduszka walentynkowe w całość.

DSC

Na zdjęciu chłopiec i dziewczynka którzy pozują do pamiątkowej fotki.

Przejdź do treści