Walentynki w grupie „Żółwiki”

W poniedziałek 13 lutego 2023  roku był dla czterolatków z grupy „Żółwiki” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.

Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Nie zabrakło oczywiście zabawy z chustą animacyjną, sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć.

Walentynki to również okazja do rozmowy na temat emocji – tych dobrych i złych. Wszystkie „Żółwiki” zgodnie ustaliły, że najbardziej na świecie kochają swoich rodziców. Dlatego też to dla Was drodzy Rodzice, dzieci przygotowały walentynkowe upominki..

Zapraszamy do galerii.

n

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki pozujące do wspólnego walentynkowego zdjęcia. W rękach dzieci trzymają upominki dla swoich rodziców:Świecznik i serduszko.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która trzyma w rękach pomalowane czerwoną farbą serce.

IMG

Zdjęcie przestawia siedzące przy stoliku dzieci, malujące czerwoną farbą słoiczki walentynkowe.

n

Zdjęcie przedstawia siedzące przy stoliku dzieci wykonujące serduszko walentynkowe z wełny.