Urodziny w “Reniferkach”

Cała grupa ustawiła się do wspólnego zdjęcia. Pośrodku, na krześle siedzi Janek.
Dziś obchodziliśmy urodziny Janka z grupy “Reniferki”. Dzieci odśpiewały “Sto lat”, złożyły Jasiowi życzenia i poczęstowały się urodzinowymi słodkościami. Nie zabrakło tańców przy wesołej muzyce. Na końcu przedszkolaki wspólnie pozowały do zdjęcia.
Cała grupa wraz z paniami składa Jankowi najlepsze życzenia!!!

Na tym zdjęciu wraz z Jasiem, chłopcem, który obchodzi swoje urodziny, pozują chłopcy z grupy "Reniferki". Każde dziecko ma zadowoloną minę.

Na tym zdjęciu wraz z Jasiem – który obchodzi swoje urodziny, pozują chłopcy z grupy “Reniferki”. Każde dziecko ma zadowoloną minę.

Dziewczynki ustawiły się do wesołego zdjęcia z małym jubilatem. Chłopiec w jasnej koszulce siedzi na dużym krześle, na głowie ma niebieską koronę.

Dziewczynki ustawiły się do wesołego zdjęcia z małym jubilatem. Chłopiec w jasnej koszulce siedzi na dużym krześle, a na głowie ma niebieską koronę.

"Reniferki" śpiewają Jasiowi "Sto lat"- są ustawione w kółeczku. W centralnym miejscu siedzi jubilat.

“Reniferki” śpiewają Jasiowi “Sto lat”- są ustawione w kółeczku. W centralnym miejscu siedzi jubilat.