UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE ŻÓŁWIKI

17 stycznia 2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Żółwiki zaprezentowały swoim Kochanym Babciom i Dziadkom przedstawienie Jasełkowe pod tytułem ” Cud Nocy Betlejemskiej” oraz wierszyki i piosenki. Jasełka zachwyciły dziadków i babcie, dzieci były przejęte a widzowie wzruszeni.Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków! Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania.

Szczególne podziękowanie składamy: Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Lubawie za udostępnienie sali widowiskowej, jak również rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

Przejdź do treści