Uroczyste Jasełka w grupie Żółwiki

Dnia 19.12.2019 roku dzieci z grupy Żółwiki postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną swoim rodzicom przygotowując Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Po przedstawieniu wszystkie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty- choinki.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Bardzo serdecznie dziękuje Oddziałowej Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Jasełek, jak również wszystkim rodzicom za obecność – za wspaniałą świąteczną atmosferę i bardzo mile spędzony czas…