Tygryski poznają zawód lekarza

Chłopcy prezentują swoje prace plastyczne "Apteczka".

Tygryski omawiały dziś tematykę zawodu lekarza🧑‍⚕️👩‍⚕️👨‍⚕️. Dzieci poznały specjalności występujące w tym zawodzie oraz atrybutu z nim związane🩺💉💊🥼. Tygryski zapoznały się także z wyposażeniem apteczki🩺💊🩹. Wykonując pracę plastyczną dzieci stworzyły własne “Apteczki”⚕️. Podczas dzisiejszych zajęć dzieci poszerzały słownictwo, zdobywały nową wiedzę,a także poprzez wycinanie✂️,malowanie🖌️, przyklejanie doskonaliły umiejętności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Nie zabrakło oczywiście wizyty w “gabinecie lekarskimi”👨‍⚕️👩‍⚕️🧑‍⚕️🩺🥼.

Chłopiec siedzi na dywanie przy planszy dydaktycznej. Wskazuję specjalności w zawodzie lekarza.

Chłopiec siedzi na dywanie przy planszy dydaktycznej. Wskazuję specjalności w zawodzie lekarza.

Chłopcy prezentują swoje prace plastyczne "Apteczka".

Chłopcy prezentują swoje prace plastyczne “Apteczka”.

Chłopiec w opasce pielęgniarki przeprowadza "wizytę lekarską"."Pacjentem jest kolega z grupy.

Chłopiec w opasce pielęgniarki przeprowadza “wizytę lekarską”.”Pacjentem” jest kolega z grupy.

Przejdź do treści