MAMA OLGI Z GRUPY „SMERFY”

W grupie przedszkolnej „Smerfy”  jest wiele bardzo energicznych i żywiołowych dzieciaków. Przed Panią Janką i Panią Basią stoi więc nie lada wyzwanie, aby nie tylko zapanować nad tym zespołem, ale i zapewnić im bezpieczeństwo oraz zorganizować czas w atrakcyjny i ciekawy sposób. Jako mama jednego ze „Smerfów” uważam, że to zadanie udaję się Paniom doskonale. Dzieci robią wiele różnorodnych, interesujących rzeczy, a aktywności, które wykonują w umiejętny sposób łączą zabawę z nauką oraz rozwijają nasze maluchy. Myślę, że w grupie zawiązało się wiele pierwszych dziecięcych przyjaźni i za rok ,gdy nasze sześciolatki pójdą do szkoły z sentymentem będą wspominać swoją grupę, panie wychowawczynie i beztroski czas w przedszkolu.

Mama Olgi z grupy „Smerfy”