ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE „ŻÓŁWIKI”

25 listopada obchodziliśmy w grupie „Żółwiki” Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji nasze przedszkolaki przyszły do przedszkola ze swoim “milutkim przyjacielem”.

W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: “Jadą, jadą misie”,” Dwa malutkie misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.

Wielką niespodzianką dla dzieci były odwiedziny Misia, który częstował dzieci cukierkami oraz upominkami – breloczkami . Dzieci zaśpiewały mu sto lat, zatańczyły z nim skoczną piosenkę i wyściskały go życząc mu dużo zdrowia.

Zapraszamy do galerii.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki pozujące do wspólnego zdjęcia ze swoimi pluszakami na tle dekoracji.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci, które uczestniczą w zabawie ruchowej z wykorzystaniem kolorowej chusty klanza.

IMG

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców siedzących przy stoliku i wykonujących pracę plastyczną “Miś z kółeczek”.

 

Przejdź do treści