SPOTKANIE BIEDRONEK Z POLICJANTAMI

15

Dnia 16.09.2015r. dzieci z grupy “Biedronki” gościły w swojej sali policjantów: Panią Lucynę Kanicz i Pana Marcina Grubalskiego. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały Pani Lucyny, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy, omówiła z dziećmi sytuacje dotyczące bezpiecznych zachowań dzieci podczas zabaw i spacerów, prowadziła z dziećmi dialog. Policjanci zapoznali przedszkolaków z kilkoma rekwizytami służącymi im do pracy, jak: radiostacja, kajdanki, pałka, kamizelka odblaskowa, czapka oraz rozdali dzieciom na pamiątkę spotkania odblaski. Dzieci oglądały także policyjny radiowóz, mogły wejść do środka. Spotkanie uwieczniono kilkoma zdjęciami, a sygnał radiowozu zabrzmiał na pożegnanie. Wychowawczyni Joanna Gruźlewska wraz z dziećmi z grupy “Biedronki” składa serdeczne podziękowanie za miłe spotkanie, życząc owocnej pracy policjantom.

Przejdź do treści