“Reniferki” gościły Mikołaja

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda z grup przygotowała piosenkę lub wierszyk by zaprezentować się przed tak wyjątkową osobą. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od rana wędrował do nas żeby zawitać do naszego przedszkola. Każde dziecko otrzymało wspaniały prezent od Mikołaja. To spotkanie zrobiło na przedszkolakach duże wrażenie. Długo dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Przejdź do treści