“Reniferki” w gospodarstwie Stajnia Leźno

13.06.2017 dzieci z grupy “Reniferki” z rodzicami uczestniczyły w wyjeździe integracyjnym do gospodarstwa agroturystycznego Stajnia Leźno. Pogoda była kapryśna i płatała nam figle ale dzieci były szczęśliwe z tak pięknych widoków wokół nas i z możliwości zabaw na świeżym powietrzu z rówieśnikami. Aura była prawie niezauważona.  Humory dopisywały wszystkim. Na początku powitała nas pani Ewelina, która pokazała nam zwierzęta w stajni. Dzieci miały możliwość zbliżyć się do koni tych dużych i tych małych, osiołków, owieczek i baranów. Nieopodal gęgał gąsior, gdakały kury i piał kogut, kwakały również kaczki i ich małe kaczątka. Na wolnym wybiegu dumnie chadzał sobie knurek Edek, który nie zmykał przed dziećmi, wręcz przeciwnie, domagał się o małe co nie co. Wielką frajdą była przejażdżka konno oraz bryczką. Atrakcje na świeżym powietrzu przerwaliśmy z uwagi na ognisko i pieczone nad nim kiełbaski, które były wyśmienite. Na koniec pani Ewelina zaprosiła dzieci na karuzelę tubingową, która wywoływała u dzieci gromki i serdeczny śmiech. Dziękujemy wszystkim na świetną zabawę!