“Pyszna i zdrowa sałatka owocowa” – Panterki

IMG

“Pyszna i zdrowa sałatka owocowa” w grupie Panterki.🍇🍊🍐🍎🍏🍍🍌
Na początku zajęć dzieci omówiły wartości zdrowotne płynące ze spożywania owoców w codziennej diecie.🍇🍊🍌🍍🍏🍎🍐
Następnie przy użyciu zmysłów 👄👅👃 przedszkolaki rozpoznawały owoce.🍇🍊🍌🍍🍏🍎
Kolejnym etapem było przygotowanie sałatki.
Były jabłka, gruszki, banany, mandarynki, kiwi, Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych pyszności.🍌🍍🍏🍎🍐🍊🍇
Własnoręcznie zrobiona sałatka wyśmienicie wszystkim smakowała.😋😋😋😋
Brawo Panterki👏🐆👏

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która za pomocą zmysłu smaku próbuje rozpoznać nazwę owocu. Dziewczynka ma zasłonięte oczy.

Zdjęcie przedstawia dzieci, które siedzą przy stole i kroją owoce do sałatki. Na głowie mają chustki, mają też ubrane fartuszki.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która zjada przygotowaną sałatkę owocową.