Pracowite “Kangurki”

Chłopiec w pomarańczowej koszulce prezentuje zrobioną przez siebie małą kuleczkę z krepy.

Tematem przewodnim dzisiejszych zajęć była piłka⚽️ Przedszkolaki zaczęły od nauki wiersza👩‍🏫, gier i zabaw z piłką⛹️‍♀️, ćwiczeń korekcyjnych polegających na podawaniu sobie gumowej piłki stopami 🦶🦶, a skończyły na pracy plastycznej- “Moja piłka”🏀. Zadanie wymagało dużych zdolności manualnych👌, ponieważ polegało na udekorowaniu swojego dzieła kuleczkami z krepy. Dzieci dzielnie tworzyły małe, kolorowe ozdoby i przyklejały je do kartoników o okrągłym kształcie🤩.

Przedszkolaki siedzą przy stoliczkach i wykonują pracę plastyczną związaną z tematyką piłki.

Dzieci z grupy "Kangurki" siedzą w kołeczku i przyglądają się swojej pani jak tłumaczy zasady nowej gry. Pani nauczycielka trzyma w ręku gumową piłkę.

Dzieci z grupy “Kangurki” siedzą w kółeczku i przyglądają się swojej pani, jak tłumaczy zasady nowej gry. Pani nauczycielka trzyma w ręku gumową piłkę.

Dzieci siedząc w kółeczku podają sobie piłkę stopami.