Powitanie jesieni – Panterki

Dziewczynka i ch艂opiec ubrani w kamizelki odblaskowe na dworze pokazuj膮 kasztany, kt贸re trzymaj膮 w r臋kach.

Z ko艅cem wrze艣nia w przyrodzie zachodz膮 du偶e zmiany, 艣wiat zmienia barwy, zwierz臋ta robi膮 zapasy, w sadach dojrzewaj膮 owoce, z drzew spadaj膮: li艣cie, orzechy, kasztany. Wszystko to ma zwi膮zek ze zmieniaj膮c膮 si臋 por膮 roku: z lata na jesie艅. Z tej okazji grup臋 Panterki odwiedzi艂a pani Jesie艅. Przynios艂a ze sob膮 jesienne dary: orzechy, li艣cie, kasztany, szyszki. Dzieci wsp贸lnie nazywa艂y je, segregowa艂y. P贸藕niej dzieci wybra艂y si臋 na spacer, podczas kt贸rego zbiera艂y kasztany i 偶o艂臋dzie. Z powsta艂ych dar贸w powsta艂 w sali kolorowy k膮cik przyrodniczy.

Dziewczynka i ch艂opiec ubrani w kamizelki odblaskowe na dworze pokazuj膮 kasztany, kt贸re trzymaj膮 w r臋kach.

Dziewczynka i ch艂opiec ubrani w kamizelki odblaskowe na dworze pokazuj膮 kasztany, kt贸re trzymaj膮 w r臋kach.

Dzieci siedz膮 na dywanie, na 艣rodku u艂o偶one s膮 dary jesieni: szyszki, li艣cie, kasztany, orzechy.

Dzieci siedz膮 na dywanie, na 艣rodku u艂o偶one s膮 dary jesieni: szyszki, li艣cie, kasztany, orzechy.

Dzieci stoj膮 na dywanie, podrzucaj膮 li艣cie do g贸ry.

Dzieci stoj膮 na dywanie, podrzucaj膮 li艣cie do g贸ry.

Przejd藕 do tre艣ci