Patriotycznie w Delfinkach

W tygodniu listopadowym Delfinki realizowały tematykę “Co powinienem wiedzieć o Polsce? ” -podczas zajęć wzbogacały słownictwo o nowe pojęcia związane z poznawaniem swojego kraju i utrwalały nazwy symboli narodowych oraz wysłuchały legendy związanej z powstaniem państwa Polskiego. Wskazywały na mapie stolicę Polski, najdłuższą rzekę -Wisłę oraz wykonaliśmy kotyliony, ponadto 10 listopada uczestniczyliśmy w akademii z okazji Dnia Niepodległości oraz włączyliśmy się do akcji #SzkołaDoHymnu

Zdjęcie przedstawia trzy dziewczynki stojące na tle dekoracji z symbolami narodowymi, trzymają w dłoniach flagi Polski.

Zdjęcie przedstawia troje chłopców stojących na tle dekoracji z symbolami narodowymi, trzymają w dłoniach flagi Polski.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na dywanie, w rękach trzymają flagi biało czerwone.

Przejdź do treści