“Panterki” z wizytą na świetlicy szkolnej

Dnia 17 marca dzieci odwiedziły świetlicę szkolną. Skorzystaliśmy z zaproszenia Pani Iwony Czacharowskiej, która opowiedziała dzieciom, jak działa świetlica i komu służy. Troje dzieci z różnych klas towarzyszyło dzieciom podczas zabaw i zajęć proponowanych przez prowadzącą. Dzieci rozmawiały z nauczycielką o zwiastunach wiosny, rozwiązywały zagadki, stworzyły wspólnie wiosenny kolorowy plakat z gotowych papierowych elementów. Każde dziecko kolorowało i wycinało sylwetę bociana, którego mogły zabrać do domu na pamiątkę spotkania. “Panterki” bawiły się także w kąciku zabaw na dywanie i zapoznały się ze zgromadzonymi tam zabawkami. Na koniec spotkania dzieci podarowały Pani Iwonie przygotowaną wspólnie wcześniej książkę, zawierającą wiosenne prace dzieci. Było to bardzo miłe i radosne spotkanie. Zapraszamy do galerii zdjęć. (J.G.)

Przejdź do treści