Panterki odwiedziły Wielką Fabrykę Elfów

2 grudnia dzieci z grupy Panterki wybrały się na wycieczkę do Gdańska. Jedynym, ale bardzo emocjonującym punktem wycieczki była wizyta w Wielkiej Fabryce Elfów. Przedszkolaki pod okiem Elfa Gołębia przemierzyły długa drogę, by odnaleźć strony zagubionej Ósmej Legendy Wielkiej Fabryki Elfów. Zagubione karty odnajdywały się, gdy uczestnicy wykonali zadanie. Dzieci m.in., budowały wieżę z klocków przy użyciu koła ze sznurkami, układały drogę dla piłki z małych deseczek, składały figurę generała Tytusa, pisały listy do Mikołaja, łowiły rybki. Dzieci bardzo miło spędziły czas. Na końcu drogi czekał na nich Mikołaj, który dopytywał się, jaki prezent każdy chciałby dostać w Wigilię. Przedszkolaki otrzymały od niego małe upominki.