Panterki i Motylki odwiedziły zamek w Lubawie

Dzieci wraz z paniami pozują do zdjęcia na tle Zamku Biskupów Chełmińskich w Lubawie.

Dzieci z grupy Panterki i Motylki odwiedziły Zamek Biskupów Chełmińskich i zwiedziły jego piwnice. Z zaciekawieniem oglądały znajdujące się tam eksponaty: monety, dzbanki, groty, itd. Wszystkich odwiedzających zainteresowała również wystawa fotograficzna pt. “PARK KRAJOBRAZOWY WZGÓRZ DYLEWSKICH”. Przedszkolaki odszukiwały wśród obrazów i zdjęć miejsca które znają i które odwiedziły z rodzicami. Dziękujemy za miłe oprowadzenie nas. Z chęcią wrócimy tam ponownie.

Dzieci wraz z paniami pozują do zdjęcia na tle Zamku Biskupów Chełmińskich w Lubawie.

Dzieci wraz z paniami pozują do zdjęcia na tle Zamku Biskupów Chełmińskich w Lubawie.

Kilkoro dzieci stoi koło witryny szklanej z monetami.

Kilkoro dzieci stoi koło witryny szklanej z monetami.

Chłopiec stoi koło fotografii przygotowanej w ramach wystawy fotograficznej.

Chłopiec stoi koło fotografii przygotowanej w ramach wystawy fotograficznej.

Przejdź do treści