Panterki powitały wiosnę

W piątek 19 marca dzieci z grupy Panterki obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny, który przypada 21 marca. W związku z pandemią zajęcia odbyły się w sali. Panterki odwiedziła Marzanna, symbolizującą odchodzącą zimę. Dzieciaki doskonaląc swoje sprawności manualne formowały kulki z bibuły, którymi wykleiły ilustracje przebiśniegów, pierwszych kwiatów zwiastujących wiosnę. Podczas pracy dzieci miło współpracowały ze sobą, tworząc piękne prace. 21 marca jest również dniem, kiedy obchodzony jest Światowym Dzień Osób z Zespołem Downa. W tym dniu również dzieci z Panterek miały ubrane skarpetki nie do pary.

Dzieci prezentują Marzannę, która 19 marca odwiedziła ich w sali.

Dzieci prezentują ilustrację przebiśniegów, pracę wykonaną wspólnie poprzez przyklejanie kulek z bibuły.

Dzieci trzymają kartki z literami, które wspólnie tworzą napis “Witamy Wiosnę”.

Dzieci siedzą w kole na podłodze, prezentując ubrane na nogach skarpetki “nie do pary”.

 

Przejdź do treści