P i z z a 馃崟and c a r n i v a l 馃幁vocabulary

IMG

Nied藕wiadki馃惢 馃惢 馃惢 – j臋zyk angielski 馃嚞馃嚙

P i z z a 馃崟and c a r n i v a l 馃幁vocabulary

Dzieci z grupy ‘ Nied藕wiadki’ 馃惢 馃惢 rozszerzaj膮 zas贸b s艂ownictwa w j臋zyku angielskim (zwi膮zane z jedzeniem – pizza oraz karnawa艂em). Dzi臋ki formie nauki poprzez zabaw臋, 艣piew i ruch, przedszkolaki spontanicznie b臋d膮 mog艂y wykorzystywa膰 nabyte umiej臋tno艣ci j臋zykowe..
‘Niedzwiadki’ 馃惢 馃惢 i ‘ Delfinki ‘ 馃惉馃惉utrwalaj膮 nast臋puj膮ce s艂ownictwo
‘cheese’ – ser 馃,
‘ham’ – szynka,
‘pizza’ – pizza 馃崟,
‘tomato sauce’ – sos pomidorowy,
‘a dino’ – dinozaur 馃馃,
‘a pirate’ – pirat,
‘a clown’ – klaun 馃ぁ,
‘a costume’ – str贸j, kostium.

Zdj臋cie ukazuje grup臋 dzieci siedz膮cych na dywanie w ma艂ym kole. Po 艣rodku ko艂a jest zbudowana pizza z klock贸w 'gofrow' . Zadaniem dzieci by艂o zbudowanie pizzy takiej jak膮 jest widoczna za karcie flashcard - obrazuj膮cej pizz臋.

Zdj臋cie ukazuje grup臋 dzieci siedz膮cych na dywanie w ma艂ym kole. Po 艣rodku ko艂a jest zbudowana pizza z klock贸w ‘gofrow’ . Zadaniem dzieci by艂o zbudowanie pizzy takiej jaka jest widoczna za karcie flashcard – obrazuj膮ca pizz臋.

Zdj臋cie ukazuje grup臋 dzieci siedz膮cych na dywanie w ma艂ym kole. Po 艣rodku ko艂a jest zbudowany pomidor z ma艂ych klock贸w 'gofrow'. Zadaniem dzieci by艂o zbudowanie pomidora takiego jaki jest widoczny za karcie flashcard - obrazuj膮cej sos pomidorowy i pomidora.

Zdj臋cie ukazuje grup臋 dzieci siedz膮cych na dywanie w ma艂ym kole. Po 艣rodku ko艂a jest zbudowany pomidor z ma艂ych klock贸w ‘gofrow’. Zadaniem dzieci by艂o zbudowanie pomidora takiego jaki jest widoczny za karcie flashcard – obrazuj膮cej sos pomidorowy i pomidora.

Na zdj臋ciu mo偶na zauwa偶y膰 trzech ch艂opc贸w siedz膮cych na dywanie w sali przedszkolnej. Ch艂opcy wsp贸lnie trzymaj膮 kart臋 obrazkowa , tzw. flashcard, kt贸ra ukazuje klauna - a clown.

Na zdj臋ciu mo偶na zauwa偶y膰 trzech ch艂opc贸w siedz膮cych na dywanie w sali przedszkolnej. Ch艂opcy wsp贸lnie trzymaj膮 kart臋 obrazkowa , tzw. flashcard, kt贸ra ukazuje klauna – a clown.

Przejd藕 do tre艣ci