Niedźwiadki w świecie dinozaurów

IMG

Dzieci z grupy Niedźwiadki odkrywały świat dinozaurów. Wśród licznych aktywności karmiły tyranozaura,tworzyły własne skamieliny oraz Park Jurajski. Najwięcej emocji wzbudzało jajo dinozaura i codzienne oczekiwanie na wyklucie się prehistorycznego maleństwa. Nasze trzylatki pracowały na wykopaliskach i poznawały pracę paleontologa oraz badały “dinozaurowe kości” w laboratorium naukowym.

IMG

Grupa dzieci w opaskach dinozaurów pozuje do zdjęcia z wykonanymi przez siebie triceratopsami.

Dzieci oglądają jajko dinozaura

IMG

Chłopiec odciska w masie solnej część ciała dinozaura

IMG

Dzieci obserwują wybuch wulkanu wykonanego z masy solnej

IMG

Chłopcy przyklejają drzewa do makiety parku jurajskiego

IMG

Grupa dzieci poszukuje elementów imitujących kości dinozaura podczas zabawy w wykopaliska

received

Uśmiechnięta dziewczynka ubrana w biały fartuch i gogle naśladuje pracę naukowca.

IMG

Chłopiec w papierowych łapach dinozaura pokonuje trasę wyznaczoną przez papierową taśmę.