Niedźwiadki 🐻 świętują Walentynki♥️

IMG

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki, to święto miłości i przyjaźni. Nasze Niedźwiadki wspaniale prezentowały się w czerwonych ubrankach i od rana starały się okazywać sobie życzliwość i wzajemną troskę.

Przedszkolaki wzięły udział w zabawach z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne. Dzieci wykonały kartki Walentynkowe i obdarowywały się słodkościami.

Na nasze Niedźwiadki czekała też niespodzianka od rodziców- pełen kosz pierniczków będących wyrazem miłości.

Zdjęcie ukazuje dwóch chłopców w fotobudce w kształcie serca.

Na zdjęciu widzimy siedzące dzieci przy stoliku. Wykonują one pracę plastyczną - walentynkę dla swoich bliskich.

Na zdjęciu widzimy siedzące dzieci przy stoliku. Wykonują one pracę plastyczną – walentynkę dla swoich bliskich.

Zdjęcie prezentuje pracę plastyczne dzieci. Przepiękne walentynki.

Zdjęcie prezentuje

prace plastyczne dzieci.