Nied藕wiadki 馃惢 艣wi臋tuj膮 Walentynki鈾ワ笍

IMG

Dzi艣 w naszym przedszkolu obchodzili艣my Walentynki, to 艣wi臋to mi艂o艣ci i przyja藕ni. Nasze Nied藕wiadki wspaniale prezentowa艂y si臋 w czerwonych ubrankach i od rana stara艂y si臋 okazywa膰 sobie 偶yczliwo艣膰 i wzajemn膮 trosk臋.

Przedszkolaki wzi臋艂y udzia艂 w zabawach z sercami w roli g艂贸wnej. By艂y to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne. Dzieci wykona艂y kartki Walentynkowe i obdarowywa艂y si臋 s艂odko艣ciami.

Na nasze Nied藕wiadki czeka艂a te偶 niespodzianka od rodzic贸w- pe艂en kosz pierniczk贸w b臋d膮cych wyrazem mi艂o艣ci.

Zdj臋cie ukazuje dw贸ch ch艂opc贸w w fotobudce w kszta艂cie serca.

Na zdj臋ciu widzimy siedz膮ce dzieci przy stoliku. Wykonuj膮 one prac臋 plastyczn膮 - walentynk臋 dla swoich bliskich.

Na zdj臋ciu widzimy siedz膮ce dzieci przy stoliku. Wykonuj膮 one prac臋 plastyczn膮 – walentynk臋 dla swoich bliskich.

Zdj臋cie prezentuje prac臋 plastyczne dzieci. Przepi臋kne walentynki.

Zdj臋cie prezentuje

prace plastyczne dzieci.