Nagroda Angeliki

Jak już wiecie, Angelika z grupy Kangurki zdobyła trzecie miejsce w konkursie pod nazwą „RPO – Rozkręcamy Powszechny Optymizm na Warmii i Mazurach”. Angelika napisała (oczywiście z pomocą rodziców) pięknie o Lubawskich Łazienkach. W prosty, dziecięcy, a zarazem dojrzały jak na przedszkolaka sposób odpowiedziała, co to jest optymizm. Dziewczynka otrzymała nagrodę w wysokości 600zł, spora suma jak na sześciolatkę. Angelika ma wiele talentów- wspaniale rysuje, cudownie opowiada, pięknie śpiewa, prawdziwa artystka. Jednak okazało się, że to dziecko ma jeszcze niezmierzone pokłady empatii. Angelika przekazała 500zł ze swojej wygranej na wycieczkę dla naszej grupy. Cóż można powiedzieć – DZIĘKUJEMY. Chociaż to chyba za mało. Gratuluję rodzicom Angeliki – Agnieszce i Piotrowi Niedźwieckim cudownego dziecka, to wszystko dzięki wam.

BRAWO DLA ANGELIKI, BRAWO DLA RODZICÓW.

Marlena Ornowska