“Marchewki” Tygrysków

IMG

Tygryski wykazały się kreatywnością i wykonały piękne “Marchewki”🥕🥕🥕z rolek po papierze toaletowym.
Przy tym zadaniu dzieci rozwijały umiejętności manualne ✋✋✋✂️✂️✂️,eksperymentowały z klejem💠💠💠 oraz doskonaliły koordynację wzrokowo-ruchową.👀👀👀
Brawo Tygryski.🐯🥕🥕🐯

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która wycina "natkę marchewki" z zielonego papieru.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która wycina “natkę marchewki” z zielonego papieru.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę,ktoś maluje farbami na pomarańczowo rolkę po papierze toaletowym.

Na zdjęciu dzieci w opaskach marchewek prezentują swoje "marchewki"wykonane z rolek po papierze toaletowym.

Na zdjęciu dzieci w opaskach marchewek prezentują swoje “marchewki”wykonane z rolek po papierze toaletowym.