Maluchy dały popis, czyli Dzień Mamy i Taty w Żółwikach

Dzieci z grupy Żółwiki po raz pierwszy w przedszkolu obchodziły Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci wierszykiem, piosenką i układem tanecznym dla kochanych rodziców wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.
Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne czerwone serce i kwiatka, zaprosiły również na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła,ale i bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Serdeczne podziękowanie dla Rady Rodziców, pani Larysy Brdękiewicz jak równiez pani Julity Drobotko za pomoc w organizacji uroczystości.