Kreatywne prace kosmiczne Lwiątek

Dzieci prezentują swoją pracę plastyczną ''Kosmos'' wykonaną wspólnie na dużym arkuszu papieru.

W dniu dzisiejszym Lwiątka wykonały zespołowe prace na temat „Komos”. Wyobrażenie dzieci o kosmosie jest bardzo interesujące. A to efekty pracy. Zapraszamy do galerii.

Zdjęcie przedstawia grupę chłopców, którzy siedząc przy stoliczku malują farbami na dużym arkuszu papieru.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które siedząc przy stoliczku malują farbami na dużym arkuszu papieru.

Dzieci prezentują swoją pracę plastyczną ”Kosmos” wykonaną wspólnie na dużym arkuszu papieru.