Konkurs świąteczny „Magia Świąt Bożego Narodzenia”

PB300491

W Przedszkolu Miejskim w Lubawie zakończony został konkurs plastyczno – literacki  „Magia świąt Bożego Narodzenia”.  Celem konkursu było propagowanie wartości chrześcijańskich, pogłębianie wiedzy na temat zwyczajów i tradycji świątecznych, rozwijanie inwencji twórczej i sprawności manualnej. Konkurs miał zasięg ogólnopolski i adresowany był również do dzieci w wieku przedszkolnym – wykonane przez nasze dzieci prace oceniane będą w kategorii wiekowej 4 – 6 lat. W konkursie na terenie naszej placówki wzięło udział 12 dzieci z grupy: „Motylki”, „Krasnale”, „Żabki”, „Kaczorki” i „Smerfy”. Dzieci przygotowały prace w formie kartek świątecznych oraz ozdób choinkowych. Do każdej pracy załączone zostały autorskie życzenia świąteczne w formie wierszy.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie.

D. Żmudzińska

Przejdź do treści