Kalendarzowe zadania 馃巹馃

Dwoje dzieci siedzi na dywanie, w r臋kach trzymaj膮 wykonane przez siebie rysunki z choink膮 i reniferem.

Kolejny tydzie艅 pracy z kalendarzem adwentowym za nami. Dzieci z rado艣ci膮 otwiera艂y kolejne koperty i sumiennie wykonywa艂y zadania. Przedszkolaki nie pr贸偶nowa艂y w weekend. Z rodzicami czytali 艣wi膮teczne bajki i wykonali do nich rysunki. W poniedzia艂ek za艣 opowiada艂y o czym艣 by艂y opowie艣ci, pami臋ta艂y o wielu szczeg贸艂ach. Pierwszego dnia zadaniem by艂o serdeczne powitanie Miko艂aja, g艂o艣ne za艣piewanie mu piosenki i wr臋czenie kartki. W ci膮gu kolejnych dni dzieciaki uczy艂y si臋 wiersza o zimie, wzi臋艂y udzia艂 w wy艣cigu renifer贸w, gra艂y w 艣wi膮teczne memory i uczy艂y si臋 kol臋dy na spotkanie wigilijne. Czekamy na kolejne zadania.

Ch艂opiec odpina klamerk臋 na tablicy kalendarza adwentowego.

Dziewczynka dotyka ma艂膮 kwadratow膮 kartk臋. Na dywanie ko艂o niej siedz膮 inne dzieci, graj膮 razem w gr臋 memory.

Przejd藕 do tre艣ci