Kaczorki w szkole

DSC 2411

Kaczorki poznając pracę swoich rodziców odwiedziły Szkołę Podstawową. Mamusia Oskara umożliwiła nam uczestnictwo we wspólnej lekcji. Chociaż w tym roku ukończymy pięć lat, to zaspokoiliśmy ciekawość, jak wygląda szkoła od wewnątrz, jakie jest wyposażenie klasy lekcyjnej. Kaczorki z pomocą drugoklasistów wykonały różnymi technikami piękne motylki. Może one przyspieszą nadejście upragnionej wiosny? Podziękowaliśmy Pani Anecie i uczniom za miłe przyjęcie i ciekawą lekcję. Na pamiątkę naszego spotkania wręczyliśmy uczniom zakładki do książek, a my otrzymaliśmy małe „co nieco”. A na terenie naszego przedszkola obejrzeliśmy ptaki naszej okolicy na pięknym banerze i ciekawe dzwonki, które już wypróbowaliśmy.