“Jesienne ubranie z recyklingu”w grupie Żółwiki

IMG

Dzieci z grupy Żółwiki wzięły udział w przedszkolnym konkursie “Jesienne ubranie z recyklingu ”

Dzieci wraz z rodzicami wykonały eko-kreacje z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Maluszki udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Dzieci zaprezentowały wspaniałe, pomysłowe stroje i doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za zaprojektowanie i wykonanie przepięknych ekologicznych strojów.

IMG

Zdjęcie przedstawia stojące dziewczynki w ekologicznych strojach na tle dekoracji.

IMG

Zdjęcie przedstawia stojących chłopców w ekologicznych strojach na tle dekoracji.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki stojące w strojach ekologicznych na tle dekoracji.