Historia o narodzeniu Jezusa w wykonaniu Panterek

Zdjęcie grupowe dzieci z grupy Panterki oraz pań. W tle scenografia przedstawienia.

Czas Bożego Narodzenia nadal trwa. Celebrując tradycje i zwyczaje świąteczne dzieci z grupy „Panterki” 5 stycznia przedstawiły długo przygotowywane Jasełka. Historia o Narodzeniu Jezusa oprawiona została pięknymi kolędami, pastorałkami, tańcami i wierszami. Uroczysty i nastrojowy klimat przedstawienia dopełniła scenografia nawiązująca do Betlejem oraz przepiękne stroje wszystkich aktorów. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role prezentując Jasełka wszystkim przedszkolakom z naszego przedszkola, paniom oraz swoim rodzicom. Miłym zwieńczeniem spotkań były życzenia złożone przez panią Dyrektor oraz katechetkę – panią Marzenę. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie oraz przygotowanie pięknych strojów. Ponadto składamy podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację przedstawienia.

Dziewczynki w strojach aniołków mówią swoje kwestia stojąc przed stajenką. W tle siedzi duża liczba dzieci oglądający przedstawienie.

Przed stajenką stoją chłopcy w strojach pasterzy, którzy mówią swoje role. W tle siedzą dzieci oglądający przedstawienie.

Przed stajenką stoją chłopcy w strojach królów, którzy mówią swoje role. W tle siedzą dzieci oglądający przedstawienie.

Przed stajenką stoją chłopcy w rolach dzieci, którzy mówią swoje kwestie. W tle siedzą dzieci oglądający przedstawienie.

Dzieci wraz z rodzicami pozują do grupowego zdjęcia.