“Hipopotamki” w szkole

Nasza grupa zaproszona została do szkoły na konkurs “Czy znasz swoje miasto?” Konkurs odbył się w bibliotece – podzieleni zostaliśmy na czteroosobowe zespoły i wszystkie zadania konkursowe wykonaliśmy zespołowo. Wśród zadań konkursowych było: składanie rozsypanki obrazkowej ciekawych miejsc w Lubawie, dobieranie podpisów do zdjęć (kościół, zamek, Rynek, szkoła, biblioteka), układanie napisu nazwy naszego miasta i inne. Wszyscy otrzymaliśmy dyplomy za udział w konkursie, zwycięski zespół dostał dodatkowo kalendarzyki i smycze do kluczy. Cała grupa dostała słownik polsko – angielski. Będziemy z niego korzystać na zajęciach j. angielskiego.
Konkurs był ciekawy, atmosfera bardzo miła, nagrody. Mieliśmy tez okazję spotkać w szkole swoje rodzeństwo, kolegów z podwórka i starszych kolegów z przedszkola. Bardzo podobał się nam plac zabaw w szkole!
Dziękujemy dyrekcji szkoły i nauczycielom – pani Gabrysi i pani Dorocie za umożliwienie nam udziału w ciekawym konkursie. Do zobaczenia!

Przejdź do treści